Senin Mesleğin, Senin Geleceğin

Judo Seçmelerinde 1. Olan Öğrencimiz

18 Şubat 2019

Tokat genelinde yapılan judo seçmelerinde 1.olan Sıla Dündar’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Detayları Görüntüle

VALİ DR. OZAN BALCI, OKUL AİLE BİRLİK BAŞKANLARI İLE TOPLANTI

15 Şubat 2019

Tokat Valisi Sn. Dr. Ozan BALCI 2023 Eğitim-Öğretim vizyonu kapsamında “Çocukların hayatına dokunmak, onlara destek vermek, yaşamlarına değer katmak için” Okul Aile Birliği Başkan ve Başkan Yardımcıları ile bir araya geldi. Okul Aile Birliği Başkanımız Sn. Fatih YAMAN ve Başkan Yardımcımız Sn. Banu AYDOĞDU bu toplantıya katıldı. Toplantıyı gerçekleştiren, Tokat’ın eğitim vizyonuna değer katan Valimiz Sn. Dr. Ozan BALCI’ya teşekkür ederiz.#Tokat #Dinamik #Okul #Eğitim #Vizyon #2023 #school #education #vision

Detayları Görüntüle

‘MİKROFON SENDE’ YARIŞMAMIZ

14 Şubat 2019

13.02.2019 tarihinde Okulumuz konferans salonunda hazırlamış olduğumuz ‘MİKROFON SENDE’ yarışmamızı yaptık. Birinci olan öğrencimiz Aslı Şahinoğlu’nu tebrik ederiz. Böyle eğlenceli bir yarışmada emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Detayları Görüntüle

Miniklerin Okulumuza Ziyareti

13 Şubat 2019

Öğretmen Rukiye Bumin Anaokulu 4 yaş grubu öğrencileri velilerini işyerinde ziyaret etme etkinliği kapsamında okulumuza misafir olmuşlardır. Öğretmeler eşliğinde deney ve müzik dinletisi yapmilmistir. Ziyaretlerinden dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerine teşekkür ederiz. 

Detayları Görüntüle

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 2.Dönem 1. Veli Toplantısı

9 Şubat 2019

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 2.Dönem 1. Veli Toplantısı okulumuzda gerçekleşmiştir. Katılımlarından dolayı tüm velilerimize teşekkür ederiz. #Dinamik #Okulları #Veli #Toplantı #Eğitim #Öğretim

Detayları Görüntüle

ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM PROJESİ

7 Şubat 2019

Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri  tarafından başlatılan ‘ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM’ kampanyası kapsamında Atatürk Ortaokulu, Alparslan İlkokulu, Gazi Paşa İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulları’nda evde eğitim hizmeti alan öğrencilere tekerlekli sandalyeleri ulaştırılmıştır. Düzenlemiş olduğumuz kampanyaya desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Murat KÜÇÜKALİ , İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Mehmet Ali ADSAN , Evde Eğitim Projesi Koordinatörü Sn. Mehmet Akif EROĞLU ve tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Detayları Görüntüle

12-13 OCAK ERASMUS + PROJE EĞİTİM ÇALIŞMAMIZDAN KARELER

12 Ocak 2019

12-13 Ocak tarihlerinde olan Erasmus  + Proje Eğitimimizde bizleri bilgilendiren Sayın Eğitmen Emre DEVECİ ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Detayları Görüntüle